Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Sat. 2 at Hampden-Sydney # 12:00 PM
  Scrimmage
Sun. 3 at Hampden-Sydney # 12:00 PM
  Scrimmage
Fri. 8 vs. Guilford @ Montgomery, Ala. 1:00 PM
  Huntingdon Firehouse Classic Tournament
Sat. 9 at N.C. Wesleyan 11:00 AM
  at Berry 12:00 PM
  at Averett 12:00 PM
  at N.C. Wesleyan 1:00 PM
  7 innings
  at Methodist 1:00 PM
  at Chris. Newport 1:00 PM
  at Berry 3:00 PM
  at Averett 3:00 PM
  at Methodist 4:00 PM
  at Huntingdon 5:00 PM
  Huntingdon Firehouse Classic Tournament
Sun. 10 at Berry 1:00 PM
  at Washington and Lee 1:00 PM
  at N.C. Wesleyan 1:00 PM
  at Chris. Newport 1:00 PM
  vs. Berea @ Huntingdon College 1:00 PM
  Huntingdon Firehouse Classic Tournament
Tue. 12 at Averett 2:30 PM
  at Washington and Lee 3:30 PM
Wed. 13 at Guilford 2:30 PM
Fri. 15 at Covenant 2:00 PM
  at LaGrange 7:00 PM
Sat. 16 at DeSales 11:00 AM
  at Ferrum 12:00 PM
  at Covenant 12:00 PM
  at Shenandoah 12:00 PM
  at William Peace 12:00 PM
  at Roanoke 12:00 PM
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  7 innings
  at Maryville (Tenn.) 1:00 PM
  at Pfeiffer 1:00 PM
  at Guilford 1:00 PM
  at LaGrange 2:00 PM
  at Randolph-Macon 2:00 PM
  at Covenant 2:30 PM
  at Ferrum 3:00 PM
  at Shenandoah 3:00 PM
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
  7 innings
  at William Peace 3:00 PM
  at Roanoke 3:00 PM
  at Pfeiffer 4:00 PM
  at Maryville (Tenn.) 4:00 PM
  vs. Neumann @ Fayettville, N.C. 5:00 PM
Sun. 17 at Roanoke 11:00 AM
  at Guilford 11:00 AM
  at Ferrum 12:00 PM
  at Maryville (Tenn.) 12:00 PM
  at Randolph-Macon 12:00 PM
  at Pfeiffer 1:00 PM
  at Hampden-Sydney 1:00 PM
  at Methodist 2:00 PM
  at LaGrange 2:00 PM
  at Randolph-Macon 3:00 PM
Tue. 19 at Chris. Newport 2:00 PM
  at Guilford 2:30 PM
  at Averett 3:00 PM
  at Piedmont 4:00 PM
Wed. 20 at Averett 2:00 PM
  at Chris. Newport 2:00 PM
  at Oglethorpe 5:00 PM
Fri. 22 at Hampden-Sydney 11:00 AM
  Ty Cobb Classic
  at Emory 2:00 PM
  at Ferrum 2:00 PM
  at Greensboro 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  Ty Cobb Classic
Sat. 23 at Penn St.-Behrend 11:00 AM
  Armstrong/Diamond Invitational
  at Hampden-Sydney 11:00 AM
  Ty Cobb Classic
  at Emory 11:00 AM
  at Bridgewater 12:00 PM
  at Shenandoah 12:00 PM
  at Emory & Henry 12:00 PM
  at Chris. Newport 12:00 PM
  at Randolph-Macon 12:00 PM
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  7 innings
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Emory & Henry 2:00 PM
  at Emory 2:00 PM
  at Guilford 2:30 PM
  at Bridgewater 3:00 PM
  at Shenandoah 3:00 PM
  at Chris. Newport 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  Ty Cobb Classic
  at Randolph-Macon 3:00 PM
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
  7 innings
  at Virginia Wesleyan 3:30 PM
  vs. Rutgers-Camden @ Fayetteville, N.C. 5:00 PM
  Armstrong/Diamond Invitational
Sun. 24 at Hampden-Sydney 11:00 AM
  Ty Cobb Classic
  at Ferrum 12:00 PM
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  7 innings
  at Bridgewater 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Shenandoah 1:00 PM
  at Emory & Henry 1:00 PM
  at Guilford 1:00 PM
  at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Methodist 2:00 PM
  Armstrong/Diamond Invitational
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  Ty Cobb Classic
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
  7 innings
  at Bridgewater 3:00 PM
Tue. 26 at N.C. Wesleyan 2:00 PM
  at Chris. Newport 2:30 PM
  at Maryville (Tenn.) 3:00 PM
Wed. 27 at Marymount (Va.) 1:00 PM
  at Averett 2:00 PM
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
  at Methodist 4:00 PM
 
March
Fri. 1 at Randolph-Macon 11:00 AM
  at Randolph-Macon 2:30 PM
  at Bridgewater 2:30 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  H-SC Classic
  at Shenandoah 4:00 PM
Sat. 2 at Spring Break Trip TBA
  at Hampden-Sydney 11:00 AM
  H-SC Classic
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  7 innings
  at Emory & Henry 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Shenandoah 12:00 PM
  at Lynchburg 12:00 PM
  at Ferrum * 12:00 PM
  at Guilford 12:00 PM
  at Emory 2:00 PM
  at Emory & Henry 2:30 PM
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
  7 innings
  at Guilford 3:00 PM
  at Ferrum * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan 3:00 PM
  at Lynchburg 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  H-SC Classic
  at Shenandoah 4:00 PM
Sun. 3 at Hampden-Sydney 11:00 AM
  H-SC Classic
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Randolph-Macon 12:00 PM
  at Lynchburg 1:00 PM
  at Eastern Mennonite 1:00 PM
  at Emory & Henry 1:00 PM
  at Emory 1:00 PM
  at Shenandoah 1:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  H-SC Classic
Tue. 5 at Birmingham Southern TBA
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  at Lynchburg 2:00 PM
  at Dickinson 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:00 PM
  at Averett 3:00 PM
  at Salisbury 3:00 PM
Wed. 6 at Marymount (Va.) 1:00 PM
  at Brevard 2:00 PM
  at Averett 2:30 PM
  at William Peace 3:00 PM
  at Washington and Lee 3:30 PM
  at Pfeiffer 4:00 PM
  at Birmingham Southern 6:00 PM
Thu. 7 at Hampden-Sydney 3:00 PM
Sat. 9 at Emory & Henry * 12:00 PM
  at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Roanoke * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
  at Roanoke 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
Sun. 10 at Guilford * 1:00 PM
  at Ferrum 2:00 PM
Mon. 11 at Ferrum 2:30 PM
  at York (Pa.) 3:00 PM
Tue. 12 at Mary Washington 3:00 PM
  at N.C. Wesleyan 3:00 PM
  at Wesley 3:00 PM
  at Methodist 4:00 PM
  at Roanoke 7:00 PM
Wed. 13 at N.C. Wesleyan 3:00 PM
  at Mary Washington 3:00 PM
  at Salisbury 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan 3:00 PM
  at Washington and Lee * 4:00 PM
  at William Peace 5:00 PM
  at Roanoke 7:00 PM
Sat. 16 at Shenandoah * 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 12:00 PM
  at Lynchburg * 12:00 PM
  at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Hampden-Sydney * 12:00 PM
  at Ferrum * 12:00 PM
  at Ferrum * 2:00 PM
  at Shenandoah * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
  at Hampden-Sydney * 3:00 PM
Mon. 18 at Guilford 3:00 PM
Tue. 19 at Ferrum 3:00 PM
  at Mary Washington 3:30 PM
  at Roanoke 7:00 PM
Wed. 20 at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:30 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  at Roanoke * 6:00 PM
Thu. 21 at Ferrum 3:00 PM
  at Shenandoah 3:30 PM
Fri. 22 at Lynchburg 3:00 PM
  at Washington and Lee 4:00 PM
Sat. 23 vs. Tufts @ @ CNU 12:00 PM
  at Roanoke * 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 12:00 PM
  at Lynchburg * 12:00 PM
  at Guilford * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 12:00 PM
  at Bridgewater * 12:00 PM
  at Roanoke * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:00 PM
Tue. 26 at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
  at St. Mary's (Md.) 3:30 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
  at Washington and Lee * 4:00 PM
  at Ferrum * 6:00 PM
  at Roanoke * 7:00 PM
Wed. 27 at Mary Washington 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan 3:30 PM
  at Bridgewater 4:00 PM
  vs. Greensboro @ New Bridge Bank Park (Greensboro, N.C.) 6:00 PM
  at Ferrum 6:00 PM
Thu. 28 at Lynchburg 3:00 PM
  at Frostburg St. 4:00 PM
  at Hampden-Sydney * 4:00 PM
Sat. 30 at Emory & Henry * 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 12:00 PM
  at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 12:00 PM
  at Bridgewater * 12:00 PM
  at Ferrum * 2:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:00 PM
  at Ferrum * 4:30 PM
 
April
Tue. 2 at Emory & Henry 3:00 PM
  at Shenandoah 3:30 PM
  at N.C. Wesleyan 3:30 PM
Wed. 3 at Guilford * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 4:00 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  at Roanoke 7:00 PM
Thu. 4 at Randolph-Macon 3:30 PM
  at Hampden-Sydney 4:00 PM
Sat. 6 at Ferrum 12:00 PM
  at Shenandoah * 12:00 PM
  at Hampden-Sydney * 12:00 PM
  at Guilford * 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 12:00 PM
  at Ferrum 3:00 PM
  at Hampden-Sydney * 3:00 PM
  at Shenandoah * 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
Sun. 7 at Penn St.-Harrisburg 2:00 PM
Tue. 9 at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:30 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
  at Eastern Mennonite 4:00 PM
Wed. 10 at Guilford 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan 3:30 PM
  at Eastern Mennonite 4:00 PM
  at Greensboro 7:00 PM
Sat. 13 at Emory & Henry * 12:00 PM
  at Lynchburg * 12:00 PM
  at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Bridgewater * 12:00 PM
  at Ferrum * 2:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:00 PM
  at Roanoke * 3:00 PM
  at Ferrum * 5:00 PM
  at Roanoke * 6:00 PM
Tue. 16 at Emory & Henry 3:00 PM
  at Lynchburg 3:00 PM
  at Methodist 3:00 PM
  at Randolph-Macon 3:30 PM
  at Shenandoah 4:00 PM
  at Roanoke 7:00 PM
Wed. 17 at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:30 PM
  at Hampden-Sydney * 4:00 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  at Ferrum * 6:00 PM
Thu. 18 at Marymount (Va.) 1:00 PM
  at Bridgewater 4:00 PM
Sat. 20 at Shenandoah * 12:00 PM
  at Emory & Henry * 12:00 PM
  at Lynchburg * 12:00 PM
  at Guilford * 12:00 PM
  at Eastern Mennonite * 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 12:00 PM
  at Shenandoah * 3:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Lynchburg * 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
Tue. 23 at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:30 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
  at Hampden-Sydney * 4:00 PM
  at Eastern Mennonite * 4:00 PM
  at Ferrum * 7:00 PM
Wed. 24 at Messiah 3:30 PM
  at Southern Virginia 4:00 PM
Thu. 25 at Lynchburg 3:00 PM
  at York (Pa.) 3:30 PM
Sat. 27 at Bridgewater * 12:00 PM
  at Shenandoah * 12:00 PM
  at Roanoke * 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 12:00 PM
  at Hampden-Sydney * 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 12:00 PM
  at Shenandoah * 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:00 PM
  at Roanoke * 3:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
  at Hampden-Sydney * 3:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 3:00 PM
Sun. 28 at Susquehanna 2:00 PM
  at Chris. Newport 2:00 PM
Tue. 30 at Randolph-Macon 3:30 PM
  at Greensboro 6:00 PM
  at Shenandoah 6:00 PM
 
May
Fri. 3 vs. TBD % @ Seeds 1-4
  ODAC Tournament | Best-of-3 Series
Sat. 4 vs. TBD % @ Seeds 1-4
  ODAC Tournament | Best-of-3 Series
Sun. 5 vs. TBD % @ Seeds 1-4
  ODAC Tournament | Best-of-3 Series
Fri. 10 vs. #1 Seed % @ TBA 4:00 PM
  Game 1 - ODAC Tournament
  vs. #2 Seed % @ TBA 7:30 PM
  Game 2 - ODAC Tournament
Sat. 11 vs. Loser Game 2 % @ TBA 12:00 PM
  Game 3 - ODAC Tournament
  vs. Winner Game 2 % @ TBA 3:30 PM
  Game 4 - ODAC Tournament
  vs. Winner Game 3 % @ TBA 7:00 PM
  Game 5 - ODAC Tournament
Sun. 12 vs. Winner Game 5 % @ TBA 12:00 PM
  Game 6 - ODAC Tournament
  vs. Winner Game 6 % @ TBA 3:30 PM
  Game 7 - ODAC Tournament - If Necessary
# Exhibition
* Conference
% Post season