Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Fri. 1 at Hood 3:00 PM
  at Chris. Newport 4:00 PM
  at Washington and Lee 6:00 PM
  at Ferrum 6:30 PM
  at Juniata 7:00 PM
Sat. 2 vs. Lynchburg @ Liberty University 11:00 AM
  at Eastern Mennonite 12:00 PM
  at Dickinson 2:00 PM
  vs. Virginia Wesleyan @ Christopher Newport 4:00 PM
Sun. 3 at Ferrum 11:00 AM
  at Roanoke 11:00 AM
  at Shenandoah 1:00 PM
  at Lynchburg 1:30 PM
  at Washington College 2:00 PM
Wed. 6 at St. Mary's (Md.) 4:00 PM
  at McDaniel 4:00 PM
  at Mary Washington 4:00 PM
  at Roanoke 7:00 PM
  at Eastern Mennonite 7:00 PM
Fri. 8 at Hood 4:00 PM
  at Frostburg St. 7:00 PM
Sat. 9 at St. Mary's (Md.) 12:00 PM
  at Roanoke 12:00 PM
  vs. Eastern Mennonite @ Chambersburg, Pa. 12:00 PM
  at Kenyon 12:00 PM
  at Alvernia 1:00 PM
  at Notre Dame (Md.) 1:00 PM
  at York (Pa.) 2:00 PM
  vs. Randolph-Macon @ Frostburg, Md. 6:00 PM
Sun. 10 vs. TBD @ Chambersburg, Pa. TBA
  at Denison 11:00 AM
  at Albright 1:00 PM
  at Bridgewater 2:00 PM
Tue. 12 at Shenandoah 7:00 PM
Wed. 13 at Ferrum 4:30 PM
  at Eastern Mennonite 6:00 PM
  at Frostburg St. 6:00 PM
Sat. 16 at Bridgewater 12:00 PM
  at St. Mary's (Md.) 12:00 PM
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Shenandoah 1:00 PM
  at Lynchburg 1:00 PM
  at Washington and Lee 2:00 PM
  at Goucher 6:00 PM
Sun. 17 at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Washington and Lee 1:00 PM
Tue. 19 at Randolph-Macon 5:00 PM
  at Roanoke * 7:00 PM
Wed. 20 at Shenandoah 4:00 PM
  at Virginia Wesleyan 5:00 PM
  at Washington and Lee 7:00 PM
Thu. 21 at Randolph-Macon 7:30 PM
Fri. 22 at Lynchburg 5:00 PM
Sat. 23 at Roanoke 12:00 PM
  at Chris. Newport 1:00 PM
  at Lynchburg 2:00 PM
  at Bridgewater 2:00 PM
Sun. 24 at Roanoke 12:00 PM
  at Wesley 1:00 PM
  at Bridgewater 1:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
Tue. 26 at Virginia Wesleyan 5:00 PM
Wed. 27 at Washington and Lee * 6:00 PM
  at Bridgewater 6:00 PM
Thu. 28 at Mary Washington 5:00 PM
Sat. 30 at Roanoke * 12:00 PM
  at Shenandoah 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 5:00 PM
  at Lynchburg * 6:00 PM
 
October
Sun. 1 at Ferrum 1:00 PM
  at Frostburg St. 3:00 PM
Tue. 3 vs. Lynchburg @ Shippensburg, Pa. 6:00 PM
Wed. 4 at Sweet Briar 4:00 PM
  at Eastern Mennonite * 5:00 PM
  at Shenandoah * 7:00 PM
Fri. 6 at Bridgewater * 7:00 PM
Sat. 7 at Virginia Wesleyan * 1:00 PM
  at Washington and Lee * 2:00 PM
  at Roanoke * 5:00 PM
Tue. 10 at Bridgewater * 6:00 PM
  at Stevenson 7:00 PM
Wed. 11 at Randolph-Macon 4:00 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
  at York (Pa.) 6:00 PM
Fri. 13 at Lynchburg * 3:00 PM
  at Dickinson 3:30 PM
Sat. 14 at Sweet Briar 12:30 PM
  at Eastern Mennonite * 2:00 PM
  at Randolph-Macon 6:00 PM
Sun. 15 at Shenandoah * 2:00 PM
Mon. 16 at Susquehanna 7:00 PM
Tue. 17 at Washington and Lee * 7:00 PM
Wed. 18 at Virginia Wesleyan * 5:00 PM
  at Eastern Mennonite * 7:00 PM
Thu. 19 at Roanoke 4:00 PM
  at Ferrum 7:00 PM
Fri. 20 at Eastern Mennonite 4:00 PM
Sat. 21 at Washington College 1:00 PM
  at Shenandoah * 2:00 PM
  at Washington and Lee * 2:00 PM
  at Lynchburg * 4:00 PM
Sun. 22 vs. Eastern Mennonite @ Danville, Ky. 12:00 PM
Mon. 23 at Centre 6:00 PM
Tue. 24 at Transylvania 3:00 PM
Wed. 25 at Virginia Wesleyan * 5:00 PM
  at Roanoke * 7:00 PM
Sat. 28 at Virginia Wesleyan * 1:00 PM
  at Randolph-Macon * 6:00 PM
  at Bridgewater * 7:00 PM
Tue. 31 at #4 Seed
  Game 1 - ODAC Quarterfinals
  at #3 Seed
  Game 2 - ODAC Quarterfinals
 
November
Fri. 3 at #1 Seed
  Game 3 - ODAC Semifinals
  vs. #2 Seed @ #1 Seed
  Game 4 - ODAC Semifinals
Sat. 4 vs. Winner Game 4 @ #1 Seed
  Game 5 - ODAC Championship
* Conference