2019 ODAC Softball Schedule

Date Away Home Status Links
 
February
Sat. 9 Lynchburg   Methodist   12:00 PM
  Emory & Henry   Chris. Newport   12:00 PM
  Lynchburg   Methodist   2:00 PM
  Emory & Henry   Chris. Newport   2:00 PM
Sat. 16 Southern Virginia   Shenandoah   8:00 AM
  Spirit Invitational @ Winston-Salem, N.C.
  Emory & Henry   Birmingham Southern   11:00 AM
  Piedmont Classic @ Demorest, Ga.
  Salem   Shenandoah   12:00 PM
  Spirit Invitational @ Winston-Salem, N.C.
  Pfeiffer   Guilford   12:00 PM
  Virginia Wesleyan   Meredith   1:30 PM
  Pfeiffer   Guilford   2:00 PM
  Virginia Wesleyan   Meredith   3:30 PM
  Emory & Henry   Berry   4:00 PM
  @ Demorest, Ga. / Piedmont Tournament
  Randolph   Salem   4:00 PM
  Randolph   Frostburg St.   6:00 PM
  @ Yes
Sun. 17 Shenandoah   Frostburg St.   9:00 AM
  Spirit Invitational @ Winston-Salem, N.C.
  Emory & Henry   Centre   9:00 AM
  @ Demorest, Ga.
  Brandeis   Shenandoah   11:00 AM
  Spirit Invitational @ Winston-Salem, N.C.
  William Peace   Guilford   12:00 PM
  Ferrum   Greensboro   12:00 PM
  Randolph   Frostburg St.   1:00 PM
  @ Yes
  William Peace   Guilford   2:00 PM
  Emory & Henry   Sewanee   2:00 PM
  @ Mount Airy, Ga. at Habersham Central HS
  Ferrum   Greensboro   2:00 PM
  Brandeis   Randolph   3:00 PM
  @ Winston-Salem, N.C. (Salem College)
Tue. 19 Virginia Wesleyan   N.C. Wesleyan   2:00 PM
  Virginia Wesleyan   N.C. Wesleyan   4:00 PM
Wed. 20 Guilford   Methodist   2:00 PM
  Randolph   Greensboro   2:00 PM
  Guilford   Methodist   4:00 PM
  Randolph   Greensboro   4:00 PM
Sat. 23 Olivet   Lynchburg   9:30 AM
  @ Cary, N.C.
  Randolph-Macon   Salem   9:30 AM
  Grand Slam Triangle Classic @ Cary, N.C.
  Wilkes   Shenandoah   12:00 PM
  Southern Virginia   Randolph   12:00 PM
  Guilford   Meredith   1:00 PM
  Bluefield Col. #   Emory & Henry   1:00 PM
  Ferrum   Methodist   1:00 PM
  Penn St.-Altoona   Bridgewater   1:00 PM
  Susquehanna   Virginia Wesleyan   1:00 PM
  Wilkes   Shenandoah   2:00 PM
  Southern Virginia   Randolph   2:00 PM
  Guilford   Meredith   3:00 PM
  Bluefield Col. #   Emory & Henry   3:00 PM
  Ferrum   Methodist   3:00 PM
  Penn St.-Altoona   Bridgewater   3:00 PM
  Susquehanna   Virginia Wesleyan   3:00 PM
  Rowan   Lynchburg   5:00 PM
  @ Cary, N.C. / Grand Slam Classic
  Centre   Randolph-Macon   5:00 PM
  Grand Slam Triangle Classic @ Cary, N.C.
Sun. 24 Lynchburg   Emory   10:00 AM
  William Peace Triangle Classic @ Cary, N.C.
  McDaniel   Randolph-Macon   10:00 AM
  Triangle Classic @ Raleigh, N.C. (Middle School)
  Alvernia   Shenandoah   12:00 PM
  Guilford   Mary Baldwin   1:00 PM
  Alvernia   Shenandoah   2:00 PM
  Lynchburg   Greensboro   2:00 PM
  @ Cary, N.C.
  Randolph-Macon   William Peace   2:00 PM
  Grand Slam Triangle Classic @ Cary, N.C.
  Guilford   Mary Baldwin   3:00 PM
Tue. 26 Emory & Henry   Maryville (TN)   1:00 PM
  Emory & Henry   Maryville (TN)   3:00 PM
Wed. 27 Guilford   N.C. Wesleyan   2:00 PM
  Guilford   N.C. Wesleyan   4:00 PM
Thu. 28 Randolph-Macon   Mary Washington   2:00 PM
  Gettysburg   Shenandoah   3:30 PM
  Randolph-Macon   Mary Washington   4:30 PM
  Gettysburg   Shenandoah   5:30 PM
 
March
Fri. 1 Emory & Henry   Fredonia   12:00 PM
  @ Salem, Va.
  Virginia Wesleyan   Frostburg St.   2:00 PM
  @ Salem, Va.
  Wilson   Emory & Henry   4:00 PM
  @ Salem, Va.
  Geneva   Roanoke   4:00 PM
  Pitt.-Bradford   Virginia Wesleyan   4:00 PM
  Mountain Mash @ Salem, Va. | Moyer Sports Complex
  Geneva   Roanoke   6:00 PM
Sat. 2 Castleton   Eastern Mennonite   9:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Susquehanna   Roanoke   10:00 AM
  Mountain Mash
  Fredonia   Virginia Wesleyan   10:00 AM
  @ Salem, Va.
  Coe   Eastern Mennonite   11:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Ferrum   Mich.-Dearborn   11:30 AM
  Field 6 @ North Myrtle Beech, SC
  Emory & Henry   Frostburg St.   12:00 PM
  @ Salem, Va.
  Shenandoah   Mary Washington   12:00 PM
  Geneva   Lynchburg   12:00 PM
  Pitt.-Bradford   Roanoke   12:00 PM
  Mountain Mash
  Virginia Wesleyan   Kean   12:00 PM
  @ Salem, Va.
  Stevenson   Randolph-Macon   1:00 PM
  Susquehanna   Emory & Henry   2:00 PM
  @ Salem, Va.
  Shenandoah   Mary Washington   2:00 PM
  Geneva   Lynchburg   2:00 PM
  Stevenson   Randolph-Macon   3:00 PM
Sun. 3 Defiance   Bridgewater   9:15 AM
  @ Clermont, Fla.
  Ferrum   Wesley   9:30 AM
  North Myrtle Beach Sports Park @ Myrtle Beach, S.C.
  Cedar Crest   Eastern Mennonite   11:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Heidelberg   Randolph   12:15 PM
  Sunkissed Games @ Plant City, Fla.
  Bridgewater   Dominican (Ill.)   1:30 PM
  @ Clermont, Fla.
  Randolph   Simmons   2:30 PM
  @ Kissimmee, Fla.
  King's (Pa.)   Eastern Mennonite   3:30 PM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
Mon. 4 St. Vincent   Bridgewater   9:15 AM
  @ Clermont, FL
  Chatham   Eastern Mennonite   9:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Ohio Northern   Randolph   12:15 PM
  @ Plant City, Fla.
  Penn St.-Harrisburg   Eastern Mennonite   1:30 PM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Lebanon Valley   Bridgewater   1:45 PM
  @ Clermont, FL
  Adrian   Roanoke   3:45 PM
  Legends Way Ballfields - Field 1 @ Clermont, Fla
  Randolph   Aurora   4:45 PM
Tue. 5 William Peace   Eastern Mennonite   9:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Randolph   WPI   11:00 AM
  Sunkissed Games @ Plant City, FL
  Wilkes   Eastern Mennonite   11:30 AM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Muskingum   Randolph   1:15 PM
  Dominican (Ill.)   Roanoke   1:30 PM
  @ Legends Way Ballfields, Florida
  Chatham   Eastern Mennonite   1:30 PM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Salem   Lynchburg   2:00 PM
  Salem   Lynchburg   4:00 PM
  Pfeiffer   Ferrum   5:00 PM
  Eastern Nazarene   Roanoke   6:15 PM
  @ Legends Way Ballfields, Florida
  Pfeiffer   Ferrum   7:00 PM
Wed. 6 Penn St.-Beaver   Eastern Mennonite   1:30 PM
  Fastpitch Dreams Spring Classic @ North Myrtle Beach, S.C.
  Alverno   Bridgewater   1:30 PM
  @ Clermont, Fla. (Hancock Recreational Complex Field 3)
  Salisbury   Virginia Wesleyan   2:00 PM
  Randolph-Macon   Washington College   2:00 PM
  Mitchell   Bridgewater   3:45 PM
  @ Clermont, Fla.
  Salisbury   Virginia Wesleyan   4:00 PM
  Randolph-Macon   Washington College   4:00 PM
Thu. 7 Emmanuel (Mass.)   Roanoke   9:15 AM
  Hancock Recreational Complex Field 4 @ Clermont, Fla.
  Bates   Bridgewater   11:15 AM
  @ Clermont, FL
  Defiance   Roanoke   11:30 AM
  @ Hancock Recreational Complex, Florida
  Carthage   Bridgewater   1:30 PM
  @ Clermont, FL
Fri. 8 Carthage   Roanoke   9:00 AM
  @ Osceola Softball Complex, Florida
  York (Pa.)   Roanoke   11:15 AM
  @ Clermont, Fla.
  Muhlenberg   Bridgewater   11:45 AM
  @ Clermont, FL
  SUNY Cobleskill   Shenandoah   2:00 PM
  @ Virginia Wesleyan Beach Blast
  Johnson & Wales (RI)   Virginia Wesleyan   2:00 PM
  Randolph-Macon   Denison   2:00 PM
  Va. Wesleyan Beach Bash @ Virginia Beach, Va.
  Thiel   Bridgewater   2:00 PM
  @ Clermont, FL
  Rutgers-Camden   Virginia Wesleyan   4:00 PM
  Shenandoah   Allegheny   4:00 PM
  Beach Blast @ Virginia Beach, Va.
  Frostburg St.   Randolph-Macon   4:00 PM
  Va. Wesleyan Beach Bash @ Virginia Beach, Va.
Sat. 9 Shenandoah   Gallaudet   10:00 AM
  @ Virginia Beach, Va.
  Wilkes   Randolph-Macon   10:00 AM
  Va. Wesleyan Beach Bash @ Virginia Beach, Va.
  Lynchburg   TCNJ   12:00 PM
  @ Salisbury, Md.
  Randolph-Macon   Johnson & Wales (RI)   12:00 PM
  Va. Wesleyan Beach Bash @ Virginia Beach, Va.
  Keuka   Virginia Wesleyan   12:00 PM
  Averett   Emory & Henry   1:00 PM
  Messiah   Eastern Mennonite   1:00 PM
  Wilson   Randolph   1:00 PM
  Virginia Wesleyan   Denison   2:00 PM
  @ Virginia Beach, Va.
  Shenandoah   Hunter   2:00 PM
  Beach Blast @ Virginia Beach, Va.
  Lynchburg   TCNJ   2:00 PM
  @ Salisbury, Md.
  Averett   Emory & Henry   3:00 PM
  Messiah   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Wilson   Randolph   3:00 PM
Sun. 10 Cortland   Lynchburg   12:00 PM
  @ Salisbury, MD
  Mary Baldwin   Randolph   1:00 PM
  Greensboro   Roanoke   1:30 PM
  Guilford   Salem St.   1:30 PM
  @ North Myrtle Beach Sports Complex Field 3
  Cortland   Lynchburg   2:00 PM
  @ Salisbury, MD
  Mary Baldwin   Randolph   3:00 PM
  Greensboro   Roanoke   3:30 PM
Mon. 11 Lynchburg   Salisbury   12:00 PM
  Emory & Henry   Rochester (N.Y.)   12:00 PM
  @ Atlanta, Ga.
  Lynchburg   Salisbury   2:00 PM
  Rhode Island Col.   Randolph-Macon   2:00 PM
  Rhode Island Col.   Randolph-Macon   4:00 PM
Tue. 12 Emory & Henry   Rochester (N.Y.)   12:00 PM
  @ Atlanta, Ga.
  Averett   Virginia Wesleyan   2:00 PM
  Averett   Virginia Wesleyan   4:00 PM
Wed. 13 Emory & Henry   Emory   12:00 PM
  Emory Invitational
  Southern Virginia   Guilford   2:00 PM
  Emory & Henry   Emory   2:30 PM
  Emory Invitational
  Shenandoah   Hood   3:00 PM
  Mary Baldwin   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Southern Virginia   Guilford   4:00 PM
  Shenandoah   Hood   5:00 PM
  Mary Baldwin   Eastern Mennonite   5:00 PM
  Averett   Ferrum   5:00 PM
  Averett   Ferrum   7:00 PM
Thu. 14 Lynchburg   Chris. Newport   2:30 PM
  Bridgewater   Mary Washington   3:00 PM
  Lynchburg   Chris. Newport   4:30 PM
  Bridgewater   Mary Washington   5:30 PM
Fri. 15 Shenandoah   Brevard   2:00 PM
  Southern Virginia   Bridgewater   3:00 PM
  Shenandoah   Brevard   4:00 PM
  Southern Virginia   Bridgewater   5:00 PM
Sat. 16 Oswego   Ferrum   1:00 PM
  Randolph *   Virginia Wesleyan   1:00 PM
  Mary Washington   Lynchburg   1:30 PM
  Oswego   Ferrum   3:00 PM
  Randolph *   Virginia Wesleyan   3:00 PM
  Mary Washington   Lynchburg   3:30 PM
Sun. 17 Guilford *   Randolph   1:00 PM
  Ferrum   Mary Baldwin   1:00 PM
  Averett   Eastern Mennonite   1:00 PM
  Roanoke   Chris. Newport   1:30 PM
  Guilford *   Randolph   3:00 PM
  Ferrum   Mary Baldwin   3:00 PM
  Averett   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Roanoke   Chris. Newport   3:30 PM
Mon. 18 Southern Virginia   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Southern Virginia   Eastern Mennonite   5:00 PM
Wed. 20 Bridgewater *   Randolph   2:00 PM
  Virginia Wesleyan   Randolph-Macon   3:00 PM
  Roanoke *   Emory & Henry   3:00 PM
  Eastern Mennonite *   Shenandoah   3:00 PM
  Bridgewater *   Randolph   4:00 PM
  Virginia Wesleyan   Randolph-Macon   5:00 PM
  Roanoke *   Emory & Henry   5:00 PM
  Lynchburg *   Ferrum   5:00 PM
  Eastern Mennonite *   Shenandoah   5:00 PM
  Lynchburg *   Ferrum   7:00 PM
Thu. 21 Roanoke   Southern Virginia   4:00 PM
  Roanoke   Southern Virginia   6:00 PM
Sat. 23 Emory & Henry *   Eastern Mennonite   1:00 PM
  Ferrum *   Shenandoah   1:00 PM
  Randolph-Macon *   Lynchburg   1:00 PM
  Bridgewater *   Virginia Wesleyan   1:00 PM
  Randolph *   Roanoke   1:00 PM
  Emory & Henry *   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Ferrum *   Shenandoah   3:00 PM
  Randolph-Macon *   Lynchburg   3:00 PM
  Bridgewater *   Virginia Wesleyan   3:00 PM
  Randolph *   Roanoke   3:00 PM
Sun. 24 Guilford *   Eastern Mennonite   1:00 PM
  Bridgewater   Frostburg St.   1:00 PM
  Chris. Newport   Virginia Wesleyan   1:30 PM
  Guilford *   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Bridgewater   Frostburg St.   3:00 PM
  Chris. Newport   Virginia Wesleyan   3:30 PM
Tue. 26 Shenandoah *   Bridgewater   3:00 PM
  Randolph *   Lynchburg   3:00 PM
  Southern Virginia   Emory & Henry   3:00 PM
  Eastern Mennonite *   Randolph-Macon   3:00 PM
  Shenandoah *   Bridgewater   5:00 PM
  Randolph *   Lynchburg   5:00 PM
  Southern Virginia   Emory & Henry   5:00 PM
  Roanoke *   Ferrum   5:00 PM
  Eastern Mennonite *   Randolph-Macon   5:00 PM
  Roanoke *   Ferrum   7:00 PM
Wed. 27 Mary Washington   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Mary Washington   Eastern Mennonite   5:00 PM
Sat. 30 Randolph-Macon *   Guilford   12:30 PM
  Virginia Wesleyan *   Emory & Henry   1:00 PM
  Lynchburg *   Shenandoah   1:00 PM
  Ferrum *   Randolph   1:00 PM
  Bridgewater *   Roanoke   1:00 PM
  Randolph-Macon *   Guilford   2:30 PM
  Virginia Wesleyan *   Emory & Henry   3:00 PM
  Lynchburg *   Shenandoah   3:00 PM
  Ferrum *   Randolph   3:00 PM
  Bridgewater *   Roanoke   3:00 PM
Sun. 31 Randolph-Macon *   Emory & Henry   1:00 PM
  Shenandoah *   Roanoke   1:00 PM
  Lynchburg *   Bridgewater   1:00 PM
  Strike Out Cancer
  Eastern Mennonite *   Ferrum   1:00 PM
  Virginia Wesleyan *   Guilford   1:30 PM
  Randolph   Pfeiffer   2:00 PM
  Randolph-Macon *   Emory & Henry   3:00 PM
  Shenandoah *   Roanoke   3:00 PM
  Lynchburg *   Bridgewater   3:00 PM
  Strike Out Cancer
  Eastern Mennonite *   Ferrum   3:00 PM
  Virginia Wesleyan *   Guilford   3:30 PM
  Randolph   Pfeiffer   4:00 PM
 
April
Wed. 3 Chris. Newport   Randolph-Macon   2:30 PM
  Ferrum *   Emory & Henry   3:00 PM
  Guilford *   Lynchburg   3:00 PM
  Bridgewater *   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Chris. Newport   Randolph-Macon   4:30 PM
  Ferrum *   Emory & Henry   5:00 PM
  Guilford *   Lynchburg   5:00 PM
  Bridgewater *   Eastern Mennonite   5:00 PM
Sat. 6 Roanoke *   Guilford   1:00 PM
  Emory & Henry *   Randolph   1:00 PM
  Randolph-Macon *   Shenandoah   1:00 PM
  Virginia Wesleyan *   Lynchburg   1:00 PM
  Bridgewater *   Ferrum   1:00 PM
  Roanoke *   Guilford   3:00 PM
  Emory & Henry *   Randolph   3:00 PM
  Randolph-Macon *   Shenandoah   3:00 PM
  Virginia Wesleyan *   Lynchburg   3:00 PM
  Bridgewater *   Ferrum   3:00 PM
Sun. 7 Emory & Henry *   Guilford   1:00 PM
  Shenandoah *   Randolph   1:00 PM
  Bridgewater   Mary Baldwin   1:00 PM
  Salem   Ferrum   1:00 PM
  Roanoke   Averett   1:00 PM
  Emory & Henry *   Guilford   3:00 PM
  Shenandoah *   Randolph   3:00 PM
  Bridgewater   Mary Baldwin   3:00 PM
  Salem   Ferrum   3:00 PM
  Roanoke   Averett   3:00 PM
Tue. 9 Randolph-Macon *   Bridgewater   3:00 PM
  Pediatric Cancer Game
  Virginia Wesleyan *   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Randolph-Macon *   Bridgewater   5:00 PM
  Pediatric Cancer Game
  Virginia Wesleyan *   Eastern Mennonite   5:00 PM
Wed. 10 Ferrum *   Guilford   3:30 PM
  Ferrum *   Guilford   5:30 PM
Thu. 11 Lynchburg *   Roanoke   5:00 PM
  Lynchburg *   Roanoke   7:00 PM
Sat. 13 Roanoke   Randolph-Macon   1:00 PM
  Emory & Henry *   Bridgewater   1:00 PM
  Youth Day
  Randolph *   Eastern Mennonite   1:00 PM
  Ferrum *   Virginia Wesleyan   1:30 PM
  Guilford *   Shenandoah   2:00 PM
  Roanoke   Randolph-Macon   3:00 PM
  Emory & Henry *   Bridgewater   3:00 PM
  Youth Day
  Randolph *   Eastern Mennonite   3:00 PM
  Ferrum *   Virginia Wesleyan   3:30 PM
  Guilford *   Shenandoah   4:00 PM
Sun. 14 Emory & Henry *   Shenandoah   12:00 PM
  Guilford *   Bridgewater   1:00 PM
  Senior Day
  Roanoke   Virginia Wesleyan   1:00 PM
  Randolph *   Randolph-Macon   1:30 PM
  Eastern Mennonite *   Lynchburg   1:30 PM
  Emory & Henry *   Shenandoah   2:00 PM
  Guilford *   Bridgewater   3:00 PM
  Senior Day
  Roanoke   Virginia Wesleyan   3:00 PM
  Randolph *   Randolph-Macon   3:30 PM
  Eastern Mennonite *   Lynchburg   3:30 PM
Wed. 17 Guilford   Greensboro   3:00 PM
  Guilford   Greensboro   5:00 PM
Fri. 19 Randolph-Macon *   Ferrum   1:00 PM
  Eastern Mennonite *   Roanoke   1:00 PM
  Shenandoah *   Virginia Wesleyan   2:00 PM
  Randolph-Macon *   Ferrum   3:00 PM
  Eastern Mennonite *   Roanoke   3:00 PM
  Shenandoah *   Virginia Wesleyan   4:00 PM
Sat. 20 Lynchburg *   Emory & Henry   2:00 PM
  Lynchburg *   Emory & Henry   4:00 PM

2019 ODAC Softball Tournament Schedule

Date Away Home Status Links
 
April
Fri. 26 #8 Seed   #1 Seed   12:00 PM
  Game 1 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  #5 Seed   #4 Seed   12:00 PM
  Game 2 - ODAC Tournament - Field 3 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  #7 Seed   #2 Seed   2:00 PM
  Game 3 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  #6 Seed   #3 Seed   2:00 PM
  Game 4 - ODAC Tournament - Field 3 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Loser Game 1   Loser Game 2   5:00 PM
  Game 5 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Loser Game 3   Loser Game 4   Postponed
  Game 6 - ODAC Tournament - Field 3 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Winner Game 1   Winner Game 2  
  Game 7 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Winner Game 3   Winner Game 4   7:00 PM
  Game 8 - ODAC Tournament - Field 3 @ Moyer Complex in Salem, Va.
Sat. 27 Loser Game 8   Winner Game 5   11:00 AM
  Game 9 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Loser Game 7   Winner Game 6   11:00 AM
  Game 10 - ODAC Tournament - Field 3 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Winner Game 7   Winner Game 8   2:00 PM
  Game 11 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Winner Game 9   Winner Game 10   5:00 PM
  Game 12 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Loser Game 11   Winner Game 12   8:00 PM
  Game 13 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
Sun. 28 Winner Game 11   Winner Game 13   1:00 PM
  Game 14 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
  Loser Game 14   Winner Game 14   4:00 PM
  Game 15 - ODAC Tournament - Field 1 @ Moyer Complex in Salem, Va.
# Exhibition
* Conference