Date Teams/Event Time Score Links
September
Fri. 6 vs. Methodist Invitational @ Fayetteville, N.C. TBA
Sat. 7 vs. Methodist Invitational @ Fayetteville, N.C. TBA
Sun. 8 vs. Methodist Invitational @ Fayetteville, N.C. TBA
Sat. 14 at Randolph 9:00 AM
  at Randolph 10:00 AM
  Randolph Tournament
Sun. 15 at Emory & Henry 12:00 PM
Fri. 20 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
Sat. 21 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
Sun. 22 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
Wed. 25 at Washington and Lee * 3:00 PM
Fri. 27 vs. VWU Hidden Duels @ Virginia Beach, Va. TBA
Sat. 28 at Randolph-Macon Invitational TBA
 
October
Tue. 1 at Johnson University Tennessee 1:00 PM
Fri. 4 vs. ITA Regional @ Fredericksburg, Va. TBA
  vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  vs. ITA Southeast Regional Championship @ Mary Washington TBA
Sat. 5 vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  at Warren Wilson TBA
  vs. ITA Southeast Regional Championship @ Mary Washington TBA
Sun. 6 vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  vs. ITA Southeast Regional Championship @ Mary Washington TBA
Fri. 11 at Randolph 2:00 PM
Sat. 12 at Southern Virginia 3:00 PM
Fri. 18 vs. Charlotte Duels @ Charlotte, N.C. TBA
Sun. 20 vs. ITA South Regional # @ Mount Berry, Ga. TBA
 
February
Sat. 15 at Hampden-Sydney TBA
Sun. 16 at Longwood 12:00 PM
Thu. 20 at Guilford 2:00 PM
Fri. 21 at Ferrum * TBA
Sat. 22 at Pfeiffer 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
  vs. N.C. Wesleyan @ James River C.C. 2:00 PM
Sun. 23 at Chris. Newport 10:00 AM
  at Averett 1:00 PM
Mon. 24 at Salisbury 4:00 PM
Fri. 28 at Redlands TBA
Sat. 29 at Pomona-Pitzer TBA
  at Washington College 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
  vs. Alumni Event # @ Westwood Club - Richmond, Va. 3:00 PM
 
March
Tue. 3 at Washington and Lee * 3:00 PM
Sat. 7 at Guilford 2:00 PM
Sun. 8 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. TBA
  at Washington and Lee 12:00 PM
  at Averett 2:00 PM
Mon. 9 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. TBA
Tue. 10 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. 8:00 AM
  at Emory & Henry 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
Wed. 11 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. TBA
Thu. 12 at Mary Baldwin 3:00 PM
  vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. 7:00 PM
Fri. 13 at Pfeiffer 3:00 PM
Sat. 14 at Virginia Wesleyan TBA
  at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Johnson University Tennessee 2:00 PM
  vs. Washington and Lee @ Boonsboro Country Club 3:00 PM
Sat. 21 at Swarthmore 10:00 AM
  vs. Franklin & Marshall @ Swarthmore 4:00 PM
Sun. 22 at Guilford * 1:00 PM
Wed. 25 at Guilford * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
Thu. 26 at Hampden-Sydney * 3:00 PM
Fri. 27 at Lynchburg 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:30 PM
Sat. 28 at Guilford * 1:00 PM
  at Hampden-Sydney * 2:00 PM
Sun. 29 at Maryville (Tenn.) 12:00 PM
  at Roanoke * 2:00 PM
 
April
Wed. 1 at Shenandoah * 4:00 PM
  at Mary Baldwin 4:00 PM
Fri. 3 at Washington and Lee * 4:00 PM
Sat. 4 at Guilford * 2:00 PM
Sun. 5 at Guilford * 1:00 PM
  at Randolph-Macon * 1:00 PM
Tue. 7 at Hampden-Sydney * 2:00 PM
Thu. 9 at Hampden-Sydney * 4:00 PM
Fri. 10 at Mary Baldwin 3:00 PM
Sat. 18 at Shenandoah * 2:00 PM
Sun. 19 at Bridgewater * TBA
  at Washington and Lee 12:00 PM
  at Washington College 2:00 PM
Mon. 20 at Ferrum 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:30 PM
Wed. 22 at Sewanee 4:00 PM
  3:00 PM CDT
Thu. 23 at Hampden-Sydney * 3:00 PM
Sat. 25 at Johns Hopkins 11:00 AM
Sun. 26 at Emory & Henry * 12:00 PM
Wed. 29 at #1 Seed %
  Match 1 - ODAC Quarterfinals
  at #4 Seed %
  Match 2 - ODAC Quarterfinals
  at #2 Seed %
  Match 3 - ODAC Quarterfinals
  at #3 Seed %
  Match - ODAC Quarterfinals
 
May
Sat. 2 vs. Winner Match 2 % @ Randolph-Macon College
  Match 5 - ODAC Semifinals
  vs. Winner Match 4 % @ Randolph-Macon College
  Match 6 - ODAC Semifinals
Sun. 3 vs. Winner Match 6 % @ Randolph-Macon College
  Match 7 - ODAC Championship
# Exhibition
* Conference
% Post season